Reference

Prověřte si, co o programech prevence bolesti zad Školy zad Marie Zemánkové říkají naši klienti a dejte zelenou zdravým a spokojeným zaměstnancům.

Spolupracujeme s Asociací společenské zodpovědnosti

Spolupracujeme s Asociací společenské zodpovědnosti


Co o nás říkají zákazníci


Workshop proběhl v naší společnosti dohromady ve čtyřech termínech a zúčastnilo se ho 53 zaměstnanců. Tato akce dostala vždy ta nejlepší hodnocení. Citace jednoho z účastníků: „Několikrát za týden si vzpomenu na Marii Zemánkovou, většinou když usedám k pracovnímu stolu. Doma si sezení užívám a sedím si, jak chci. V práci se ale snažím na sezení dbát. Vždyť v práci trávíme třetinu pracovního týdne.“ Školu zad s Marií Zemánkovou můžeme jen doporučit. Tuto akci jsme uspořádali v rámci projektu Rok zdraví s Miele a myslím, že naši zaměstnanci byli spokojeni.

Markéta Měrková
Personální oddělení
Miele technika s.r.o.

Kolegové z kanceláři i z výroby si seminář velmi pochvalovali a my věříme, že naučené cviky cvičí i ve svém volnu. Na základě kladné zpětné vazby účastníků počítáme se zajištěním uvedených seminářů i pro naše další zaměstnance i v dalších letech..

Gabriela Hrubecká
Personální manažerka
Saint-Gobain Construction products CZ

Škola zad Marie Zemánkové nás zaujala natolik, že jsme ji zařadili do preventivních programů pro zaměstnance výroby…Identifikace pracovišť, pracovních operací a dotazníkový průzkum vyústil v cílený program pro 200 zaměstnanců...Již po měsíci aktivit účastnice pozorovaly zlepšení.

Vít Heinz
Project management
Siemens Electric Machines

Výroky účastníků: Velice dobře sestavené od teorie k praxi...Cvičím každý den alespoň chviličku.... Dozvěděl jsem se všechno, co jsem chtěl vědět...

Petra Zálešáková
Sberbank CZ

Semináře se zúčastnilo celkem 52 zaměstnanců ve 3 skupinách. Jeden seminář trval 60 minut a podle zpětné vazby účastníkŮ bylo těchto 60 minut dobře využito a přineslo jim nové a zajímavé informace. Paní Zemánková přesvědčila své publikum, že je odbornicí ve své oblasti a ijejí lektorské schopnosti byli vnímány pozitivně. Ocenilijsme i motivační článek s informacemi pro potencionální zájemce o školení, informační letáčky a velmi podrobně zpracovanou zpětnou vazbu vycházející z dotazníků, které účastníci vyplňovali.

Ing. Petra Němcová
Personalistka
Volksbank CZ

Kurz byl postaven tak, aby se časem neplýtvalo. A byla využita každý chvíle. Prakticky i zážitkově… Oceňujeme možnost konzultace a jsme hrdí, že kurz je již několik let zařazen v Plánu celofiremního vzdělávání…

Olga Novotná
Vodárenská akciová společnost

Škol zad v médiích

ČT Dobré ráno

Celostátní pořad České televize

Záznam

Živě na Jedničce

Celostátní televizní pořad České televize

Záznam

Vlna z Brna

Lifestylový magazín Brněnské televize

Záznam

Apetýt

Pořad Českého rozhlasu Brno

Rozhovor

Magazín rádia Petrov

Ploché nohy

Rozhovor

Magazín rádia Petrov

Správné dýchání

Rozhovor

Český byznys

Pohyb místo antidepresiv!

Článek

Český byznys

Pošlete záda do školy!

Článek

Český byznys

Správný spánek

Článek

Český byznys

Polovinu života prosedíme. Ale jak?

Článek

Český byznys

Zdravá záda zvyšují výkonnost

Článek

Podívejte se na ochutnávku videotréninků

Prověřte si, co Škola zad dovede. Podívejte se na tři vybrané videotréninky a poté se rozhodněte, zda proškolíte kolegy online nebo se potkáme u vás v kanceláři. 

zjistit více


Mohlo by Vás zajímat